Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), skärgårdsvinter, signerad Roland S, färglitografi, numrerad 39/260, 38 x 49 cm

Något gulnad

345381

2015-11-27