Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), skärgårdsvinter, signerad Roland S, färglitografi, numrerad 39/260, 38 x 49 cm
Något gulnad
345381
2015-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här