Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HODAKA YOSHIDA (1926-1995), Stone Lantern, signerad och daterad 1959, färgträsnitt, 38x24,5 cm, oramad
345408
2015-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här