Hodaka Yoshida träsnitt

Hodaka Yoshida träsnitt
Hodaka Yoshida träsnitt
Hodaka Yoshida träsnitt
Hodaka Yoshida träsnitt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HODAKA YOSHIDA (1926-1995), Stone Lantern, signerad och daterad 1959, färgträsnitt, 38x24,5 cm, oramad

345408

2015-11-27