Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
ADOLF FREDRIK NORDLING (1840-1888), tillskriven, kustbild med hus och båtar, osignerad, olja på pannå, ca 18x25 cm
Intyg a tergo
345415
2015-11-27