Adolf Fredrik Nordling oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

ADOLF FREDRIK NORDLING (1840-1888), tillskriven, kustbild med hus och båtar, osignerad, olja på pannå, ca 18x25 cm

Intyg a tergo

345415

2015-11-27