Åke Notberg oljemålning

Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Utsikt mot Högalidskyrkan, signerad och daterad Å Nothberg 1945, olja på pannå, ca 38x46 cm

345420

2015-11-27