Miniatyporträtt empire

Miniatyporträtt empire
Miniatyporträtt empire
Miniatyporträtt empire
Miniatyporträtt empire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYR, empire, mansporträtt, signerad och daterad Deshington 183?, diameter ca 5 cm, förgylld ram

Ram med fläck

345429

2015-11-27