FW Odelmark oljemålnming

FW Odelmark oljemålnming
FW Odelmark oljemålnming
FW Odelmark oljemålnming
FW Odelmark oljemålnming
FW Odelmark oljemålnming
FW Odelmark oljemålnming

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937), Gårdsmotiv, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, 37x46 cm

345431

2015-11-27