K Gahnström Sportauktion

K Gahnström  Sportauktion
K Gahnström  Sportauktion
K Gahnström  Sportauktion
K Gahnström  Sportauktion

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K GAHNSTRÖM (1900-tal), Ishockeymatch, signerad KGahnström -50, olja på pannå, 32x40 cm

345445

2016-02-27