Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUGO ELMQVIST, vas, Sverige, jugend, brons, reliefdekor av ugglor och blommor, signerad H.E -T, med gjutarstämpel, höjd ca 24 cm
Patineringen med skador, ytslitage
345448
2015-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här