LG Lundberg Stängsel

LG Lundberg Stängsel
LG Lundberg Stängsel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LG LUNDBERG (född 1938): "Stängsel", signerad, numrerad och daterad LG Lundberg 107/150 1976-2005, litografi, ca 34,5x29 cm

345450

2015-12-07