Aftonväska pärlbroderad

Aftonväska pärlbroderad
Aftonväska pärlbroderad
Aftonväska pärlbroderad
Aftonväska pärlbroderad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFTONVÄSKA, 1900-talets första hälft, pärlbroderad i röda glaspärlor, bygel i benimitation, höjd ca 26, bredd 27 cm

Bruksslitage

345459

2015-11-27