Cigarettetui silver
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
C.G. HALLBERG, cigarettetui, silver, med kedja, med tändplånsbehållare, graverad "Bror Munck Tillönskas en god Jul af "Klipp" och hans egare 1894, Reinhold von Essen", längd 9,5 cm, stämplad C G Hallberg Stockholm 1892, vikt ca 160 g
Snöre med skador
345480
2015-11-27