Cigarettetui silver

Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver
Cigarettetui silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

C.G. HALLBERG, cigarettetui, silver, med kedja, med tändplånsbehållare, graverad "Bror Munck Tillönskas en god Jul af "Klipp" och hans egare 1894, Reinhold von Essen", längd 9,5 cm, stämplad C G Hallberg Stockholm 1892, vikt ca 160 g

Snöre med skador

345480

2015-11-27