Ture Lidström

Ture Lidström
Ture Lidström
Ture Lidström
Ture Lidström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TURE LIDSTRÖM (1917-95): Komposition, signerad och daterad Ture Lidström -55, collage/mixed media, 14x28 cm

Hörnslitage

345491

2015-11-28