Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Liggande modell, signerad och daterad E. Thorén -27, linoleumsnitt, 19x33 cm, oramad
Fläckar, veck
345503
2015-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här