Esias Thorén

Esias Thorén
Esias Thorén

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Liggande modell, signerad och daterad E. Thorén -27, linoleumsnitt, 19x33 cm, oramad

Fläckar, veck

345503

2015-11-28