Matbehållare

Matbehållare
Matbehållare
Matbehållare
Matbehållare
Matbehållare
Matbehållare
Matbehållare
Matbehållare

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBEHÅLLARE, 3 dlr, Kina, 18/1900-tal, höjd ca 14, diameter 16 cm

Locket med nagg och skål med hårspricka

345513

2015-11-28