Skärm Karl Johan

Skärm Karl Johan
Skärm Karl Johan
Skärm Karl Johan
Skärm Karl Johan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄRM, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, svärtade detaljer, balustrar och knoppar i ben, delvis broderad, höjd ca 33, 23,5x9 cm

Textilen med skador o fläckar

345543

2015-11-27