Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ESTER KJERNER (1873-1952), Tuna gård, Svartsjölandet, signerad Ester Kjerner, Svartsjölandet, olja på duk, 54 x 76 cm, oramad
Mindre skrapmärke
345546
2015-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här