Ester Kjerner, Tuna gård, Svartsjölandet,

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESTER KJERNER (1873-1952), Tuna gård, Svartsjölandet, signerad Ester Kjerner, Svartsjölandet, olja på duk, 54 x 76 cm, oramad

Mindre skrapmärke

345546

2015-11-29