Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Krogscen, monogramsignerad RS, daterad -45, blyerts, 28x20 cm, oramad
345554
2015-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här