Takkronor

Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor
Takkronor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKKRONOR, 2 st., 1900-tal, glasprismor, diameter 55-60 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Bruksslitage

345580

2015-12-03