Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLAFFBORD, allmoge, 1800-tal, höjd 75, bredd 100. längd ca 50-160 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage
345582
2015-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här