Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, gulmetallstomme behängd med prismor, höjd ca 75 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Bruksslitage, lösa delar

345583

2015-12-03