Terrin Kina

Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina
Terrin Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERRIN, porslin, KIna, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått och dekor i famille rosefärger av figurscner, höjd ca 15, längd 22 cm

Smärre nagg, lagningar, senare knopp

345608

2015-11-28