Soffa funkis

Soffa funkis
Soffa funkis
Soffa funkis
Soffa funkis
Soffa funkis
Soffa funkis
Soffa funkis
Soffa funkis

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 30-tal, svängd form, klädd i beige tyg, längd ca 245, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar

345610

2015-11-27