KG Nilson

KG Nilson
KG Nilson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): (2) Bron och Huset, signerade och daterade 1997 och 2007, numrerade 83/295 och 79/150, färgserigrafier

345612

2015-11-28