Berndt Friberg, vas, Gustavsberg 1961
2015-11-27
345631
| Klubbat belopp | 16 000 SEK |
| Utropspris | 20 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg 1961, stengods, blåbrun harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio C, höjd 27 cm
Proveniens: Lennart Hyland