Bordslampor Törngrens

Bordslampor Törngrens
Bordslampor Törngrens
Bordslampor Törngrens
Bordslampor Törngrens

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, keramik, 1950/60-tal, Törngrens krukmakeri Falkenberg, höjd 76 cm
Proveniens: Lennart Hyland

345636

2015-11-27