Lisa Larson unikat
2015-12-01
345638
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LISA LARSON, skulptur, unikat, kvinna uppkrupen på drejat podium, kvinnan i glaserat stengods, signerad och daterad Lisa L -82 Sweden, höjd 14,5 cm