Slipgraal Hald

Slipgraal Hald
Slipgraal Hald
Slipgraal Hald
Slipgraal Hald
Slipgraal Hald
Slipgraal Hald

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDWARD HALD, skål, Orrefors 1969, slipgraal, dekor av rundlar och ränder i blått, signerad ORREFORS GRAAL 723D Edward Hald, höjd 11, längd 26 x 21 cm
Proveniens: Lennart Hyland

345644

2015-11-27