Hugo Zuhr 10 färglitografier

Hugo Zuhr 10 färglitografier
Hugo Zuhr 10 färglitografier
Hugo Zuhr 10 färglitografier
Hugo Zuhr 10 färglitografier
Hugo Zuhr 10 färglitografier
Hugo Zuhr 10 färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971), (10), Landskap, signerade och numrerade 450/450, färglitografier, 43x56 cm

345647

2015-11-29