Stig Blomberg bronsfigur

Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur
Stig Blomberg bronsfigur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG BLOMBERG (1901-1970): "Fritidsflickan", signerad SB, gjutarmärkt Ystad Brons, brons, höjd ca 20 cm
Proveniens: Lennart Hyland

345652

2015-11-28