Skrivbyrå
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBYRÅ, Karl Johan, 1800-talets första hälft, delvis fanérad med mahgony, beslag i mässing, 4 lådor höjd ca 85, 99x50 cm
Skador, delvis bemålad, färgbortfall, senare beslag, nyckel saknas
345654
2015-11-28