Klubbat för:
16 000 SEK
3 000 SEK
URNA, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyr i blått med motiv av resande sällskap med häst, balusterformad, bär YongZheng-liknande märke, höjd 31 cm
Proveniens: Lennart Hyland
345656
2015-11-28