Spegel
2015-11-28
345658
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, omkring 1900, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, ca 87x92 cm
Slitage, sprickor