Spegel

Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, omkring 1900, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, ca 87x92 cm

Slitage, sprickor

345658

2015-11-28