Matgrupp 7 dlr

Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr
Matgrupp 7 dlr

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, bestående av: 6 stolar i nyrokoko, matbord betsat lövträ, stolar gulmålade, sitthöjd ca 46, bordets höjd ca 72, 139x95, 2 iläggsskivor ca 50 cm vardera

Slitage, repor, stötmärken
En stol med trasigt ben

345665

2015-11-28