Matgrupp 7 dlr
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, bestående av: 6 stolar i nyrokoko, matbord betsat lövträ, stolar gulmålade, sitthöjd ca 46, bordets höjd ca 72, 139x95, 2 iläggsskivor ca 50 cm vardera
Slitage, repor, stötmärken
En stol med trasigt ben
345665
2015-11-28