Lennart Nyström fyra akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944), Svit med fyra akvareller, signerade och daterade Lennart Nyström -75, vardera 51x72 cm

345682

2015-11-29