Ytterfoder Gustafsberg jugend

Ytterfoder Gustafsberg jugend
Ytterfoder Gustafsberg jugend
Ytterfoder Gustafsberg jugend
Ytterfoder Gustafsberg jugend
Ytterfoder Gustafsberg jugend
Ytterfoder Gustafsberg jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, porslin, märkt Gustafsberg, jugend, reliefdekor med glasyr i blått, grönt och rosa, höjd ca 19 cm

Slitage, smärre krackelyrer

345685

2015-12-06