Lindorm Liljefors olja

Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja
Lindorm Liljefors olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985), Landskap med räv, signerad och daterad Lindorm L. -44, olja på pannå, 46x55 cm (F10)

345688

2015-11-29