Lindorm Lijefors färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985), Tjäderjägare, signerad och numrerad Lindorm L. 306/360, färglitografi, 37x52 cm, oramad

345691

2015-11-29