Albert Berg oljemålning

Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning
Albert Berg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ALBERT BERG (1832-1916): Kustbild, signerad och daterad -94, olja på duk, 35x53 cm

Kuntoraportti

345696

Päivämäärä:

2015-11-28