Albert Berg oljemålning
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ALBERT BERG (1832-1916): Kustbild, signerad och daterad -94, olja på duk, 35x53 cm
Kuntoraportti
345696
Päivämäärä:
2015-11-28