Gripsholmsstolar

Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar
Gripsholmsstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, s.k. gripsholmsstolar, bemålade, rutig klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, smärre slitage

345698

2015-11-28