Skåp Malmsten

Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten
Skåp Malmsten

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, skåp, "Calmar Slott", 1950/60-tal, ek, skyltmärkt, höjd 180, 101x43 cm, nyckel finns

Smärre ytskador

345703

2015-11-28