Figuriner porslin

Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINER, 4 st, porslin, 1800/1900-tal, bl a clowner, höjd 10-19 cm
Proveniens: Lennart Hyland

En lagad

345712

2015-11-28