Penselbad soapstone

Penselbad soapstone
Penselbad soapstone
Penselbad soapstone
Penselbad soapstone
Penselbad soapstone
Penselbad soapstone
Penselbad soapstone
Penselbad soapstone
Penselbad soapstone
Penselbad soapstone

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PENSELBAD, soapstone, 1800/1900-tal, Kina, i form av persimon med löv, längd ca 21 cm höjd ca 7,5 cm

Nagg, skador

345721

2015-11-28