Abraham Diepraam tillskriven olja
2015-11-29
345730
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ABRAHAM DIEPRAAM (1622-1670), tillskriven, Läsande man, olja på pannå, 25,5x22 cm
Retuscher, lagningar