Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKED, silver, Sverige 1600-talets första hälft, oläslig stämpel, runt förgyllt blad, kronknopp, längd 10 cm, vikt 27 g
Bladet med bristning, delar av kronknoppen saknas
345736
2015-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här