Takarmatur Kosta

Takarmatur Kosta
Takarmatur Kosta
Takarmatur Kosta
Takarmatur Kosta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSTA, takarmatur, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, klarglas, höjd ca 55, diameter 52 cm

Bruksslitage, någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

345744

2015-11-28