Takarmaturer Kosta

Takarmaturer Kosta
Takarmaturer Kosta
Takarmaturer Kosta
Takarmaturer Kosta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOSTA, takarmaturer, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, klarglas, höjd ca 17, diameter 34 cm

Bruksslitage, någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

345745

2015-11-28