Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOSTA, takarmaturer, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, klarglas, höjd ca 17, diameter 34 cm
Bruksslitage, någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma
345745
2015-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här