Fåtölj och fotpall Carl Malmsten "Farmor"

Fåtölj och fotpall Carl Malmsten

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, fåtölj med fotpall, "Farmor", Carl Malmsten, OH Sjögren, blå ylleklädsel, fåtölj med nackkudde, brickmärkt
Proveniens: Lennart Hyland

Fläckar, armstöd med skador

345749

2015-11-28