Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, fåtölj med fotpall, "Farmor", Carl Malmsten, OH Sjögren, blå ylleklädsel, fåtölj med nackkudde, brickmärkt
Proveniens: Lennart Hyland
Fläckar, armstöd med skador
345749
2015-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här