Snusflaskor glas

Snusflaskor glas
Snusflaskor glas
Snusflaskor glas
Snusflaskor glas

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SNUSFLASKOR, 2 st, glas, Kina, 1900-tal, en med bemålad insida motiv av landskap, en med dekor som imiterar agat, höjd ca 6,5 resp 6 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg

345756

2015-11-28