Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SNUSFLASKOR, 2 st, glas, Kina, 1900-tal, en med bemålad insida motiv av landskap, en med dekor som imiterar agat, höjd ca 6,5 resp 6 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
345756
2015-11-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner