Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEORGE WILLIAM HORLOR (1823-1895), tillskriven, Landskap med kvarnbyggnad och samtalande män, signerad W. Horlor (något otydligt), olja på duk, 33,5x40 cm
345774
2015-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här